Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Zapraszamy do składania materiałów do kolejnego tomu naszego wydawnictwa. Termin ich nadsyłania upływa 31.08.2017 r., a wydanie Hereditas Minariorum vol. IV planowane jest na grudzień 2017 r.

W tym roku przygotowujemy się do wzięcia udziału w nadchodzącym procesie ewaluacji czasopism, z nadzieją na otrzymanie pierwszych punktów. Łączy się to z – trwającą właśnie – głęboką przebudową (modyfikacja zasad publikacji, wprowadzanie artykułów do baz danych itd.) strony internetowej.

Osoby pragnące nadesłać swoje materiały do Redakcji Hereditas Minariorum zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce Zasady Publikacji, a w szczególności http://www.history-of-mining.pwr.wroc.pl/index.php/pl/hereditas-minariorum/zasady-publikacji/wskazowki-dla-autorow), warto zwrócić uwagę na kwestie streszczeń obcojęzycznych, praw autorskich oraz praw własności do zamieszczanych w artykułach ilustracji.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na zdjęcie okładkowe do tomu Hereditas Minariorum IV. Ciekawe fotografie obiektów związanych z historią i dziedzictwem górnictwa należy nadsyłać na adresy e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W imieniu Zespołu Redakcyjnego,

łącząc serdeczne pozdrowienia –

Paweł Zagożdżon