Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do pobrania komunikatu, programu konferencji oraz materiałów konferencyjnych.  

Z poważaniem!

Organizatorzy

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Konferencji "Dziedzictwo i historia górnictwa oraz wykorzystanie pozostałości dawnych robót górniczych", która odbędzie się w Zabrzu w dniach  20-22.04.2017 r. Kartę zgłoszenia oraz dodatkowe informacje znajdą państwo w załączniku.

Prosimy uprzejmie o przesłanie niniejszej wiadomości innym osobom, które Państwa zdaniem mogą być zainteresowane udziałem w naszym spotkaniu!

Z poważaniem!

Organizatorzy

 Szanowni Państwo!

X Jubileuszowa Konferencja "Dziedzictwo i historia górnictwa oraz wykorzystanie pozostałości dawnych robót górniczych" zakończona. Zapraszamy do obejrzenia Galerii Zdjęć z tego wydarzenia oraz zapaznania się z materiałami z konferencji

 Szanowni Państwo!

 

 Zapraszamy do pobrania ramowego programu X jubileuszowej konferencji "Dziedzictwo i historia górnictwa oraz wykorzystanie pozostałości dawnych robót górniczych".

Attachments:
Download this file (Program_X_Konferencji_RAMOWY.pdf)Program_X_Konferencji_RAMOWY.pdf[ ]172 kB

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Jubileuszowej Konferencji "Dziedzictwo i historia górnictwa oraz wykorzystanie pozostałości dawnych robót górniczych", która odbędzie się w Kopalni Soli “Wieliczka” w dniach  9-11.04.2014 r.